D&X GamerCommunity
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

D&X GamerCommunity

LOcuL PerFecT Pt GaMerIi AdeVaRatI !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Regulile Competitiei

In jos 
AutorMesaj
EviL^
BOSS
BOSS
EviL^


Numarul mesajelor : 201
Data de inscriere : 26/03/2008
Varsta : 32

Regulile Competitiei Empty
MesajSubiect: Regulile Competitiei   Regulile Competitiei Icon_minitimeSam Mar 29, 2008 10:58 am

Campionatul se joaca fie in 07 fie in 08 depinde cum prefera concurentii…Nr minim de participanti este 20.Cupa e una de knock-out , adik cel care pierde iese din competitie iar invingatorul merge mai departe.Dupa inscrieri voi face schema campionatului care va arata ceva de genul :
Regulile Competitiei Schema10
In prima parte a jocului , participantii au la dispozitie sa aleaga ORICE echipa de 4 stele sau mai mult ( de ex yo am picat cu Razor…vb cu el sa ne informam in care fifa jucam…am stabilit in 07…el alege Chelsea yo Arsenal sau el alege Italia iar yo tot Italia).De aici si pana la finala jucatorii vor avea la dispozitie ORICE echipa SUB 4 STELE!!!Iar in finala SUB 3 STELE!!!
La inceputul confruntarii dintre 2 jucatori (unde se aleg echipele) si la sfarsitule meciului (unde se prezinta statisticile meciului) rog participantii sa faca cate un screenshot!
Reclamatii-le se fac la id-ul meu de mess (catalin560) sau pe forum (faceti new topic si sa aveti dovezi)
Cererea de inscriere (faceti new topic) sa arate in felul urmator(nu uita-ti sa va alegeti echipe din 07 si din 08):
ID mess:
Echipa cu care joc in prima runda :
Echipa cu care joc in a 2-a runda:
Echipa cu care joc in finala:
Jur sa respect regulile si de asemenea toti jucatorii!!!
Semnatura:

Locul 1 –Moderator permanent…
Locul 2—Moderator pe 3 luni…
Locul 3—Moderator pe 1 luna…
Succes!!!
Sus In jos
https://gamer-community.forumgratuit.ro
 
Regulile Competitiei
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
D&X GamerCommunity :: FIFA 07 & 08 :: Campionatul D&X-
Mergi direct la: